CREATON

Creaton to europejska marka dachowa o bogatej tradycji. W portfolio marki znajduje się 29 modeli dachówek ceramicznych i cementowych, co w połączeniu z gamą dostępnych kolorów daje aż 247 kombinacji.
Firma Creaton Polska jest obecna na krajowym rynku już od ponad 20 lat. Przez ten czas zyskała uznanie w oczach dekarzy i zaufanie tysięcy klientów.
Dachówki ceramiczne i cementowe marki Creaton wraz z oryginalnymi akcesoriami i elementami montażowymi to bogaty wachlarz sprawdzonych przez lata rozwiązań. Produkty dostępne są w bogatej gamie kolorów i powierzchni.

CREATON

Dach to zwieńczenie Twojego domu...

Dachówki ceramiczne Creaton łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. Dachówki Creaton produkowane są z najdoskonalszych złóż gliny w Europie, uszlachetniane najwyższej jakości powłoką angobowaną lub glazurowaną. Dachówki cementowe Creaton to wytrzymałe i odporne dachówki odznaczające się niepowtarzalną estetyką. Ponadczasowe kształty w atrakcyjnej gamie kolorystycznej doskonale wpisują się w obecnie panujące trendy architektoniczne. Niezależnie od tego, czy Inwestor wybiera tradycyjny model w klasycznym kolorze, czy nowoczesną dachówkę płaską w minimalistycznej barwie, może mieć pewność, że jego nowy dach będzie wspaniałą ozdobą domu.

Wszystkie produkty Creaton wyznaczają nowy standard na światowym rynku dachówki. Dzięki naturalnym składnikom pochodzącym z najlepszych złóż, zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz wnikliwej kontroli na każdym etapie produkcji powstaje dachówka o wysokim standardzie z 30-letnim okresem gwarancji. Najwyższa jakość i trwałość sprawiają, że Inwestor otrzymuje doskonały i sprawdzony produkt.

www.creaton.pl

Bądź z nami

w kontakcie

4D Grupa Sp. z o.o. | Coded by Bravelab | Designed by D|Studio*